Zycie erotyczne

Są ludzie, którzy mają duże potrzeby, jeśli chodzi o żywot seksualne. Nie chodzi tutaj wyłącznie o ilość zbliżeń, niemniej jednak i o ich jakość.

Nie bardzo trudno jest spotkać osoby, które otwarcie mówią o tym, że doceniają seks i potrzebują go do tego, aby normalnie funkcjonować. Osoby takie bardzo w znaczącej liczbie przypadków podczas zbliżeń wykorzystują masażery prostaty i inne gadżety, bo dzięki nim zbliżenia intymne są bardziej emocjonujące. Ci, którzy praktykują takie zabawy, w bardzo wielu sytuacjach nie potrafią uprawiać seksu bez takich dodatków. Może nie tyle nie potrafią, ile nie jest on w stanie przynieść im spełnienia.
Osoby takie zwykle wiążą się z takimi ludźmi, którzy podzielają ich potrzeby w tym zakresie. Z osobami o mniejszych potrzebach seksualnych raczej nie są one w stanie nawiązać dobrej relacji. Potrzeby w zakresie seksu muszą być podobne, żeby ludzie byli ze sobą szczęśliwi. Wyłącznie wówczas akcesoria BDSM mogą przynieść im radość i spełnienie.Wyłącznie podobne upodobania nie będą powodowały wstydu zahamowań. Choć zainteresowania tego rodzaju posiada wielu ludzi, niektórzy z nich nie mówią o nich głośno. Uprawiają tradycyjny seks ze swoimi współmałżonkami albo partnerami, a od czasu do czasu dają upust swoim potrzebom z innymi osobami. Wówczas sięgają one po bicze do bondage czy kulki analne. W ten sposób doznają przeżyć, o jakich marzą. Takie sytuacje nie są zdrowe i prędzej czy później przyczyniają się do rozpadów związków. O ile potrzeby seksualne są tak silne, to nic nie jest w stanie ich okiełznać. Taką na turę po prostu posiadają niektórzy ludzie.

Zobacz także: wibratory wodoodporne.