Zabawa sylwestrowa

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja wypromowana globalnie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pomiędzy znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się rzeczywiście niezapomnianym!

Świetnym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na wortalach i forach internetowych. Gwarantujemy, że kiedy ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe obrazy i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie wolisz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już pojawiają się w biurach podróży i na portalach eventowych. Kto powiedział, że powinieneś spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Całkiem prawdopodobne, że warto wybrać się do ciepłych krajów, by pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się również wycieczki do najlepiej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? Jeżeli już tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz: sylwester 2016.