Wysokiej jakości magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się podstawowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych możliwości na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają również swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać natomiast wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem każdorazowo bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania albo sprzętu elektronicznego. Jest to naprawdę fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, ażeby ekspresowo pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za około sto zł, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten idealny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego. 

Polecana strona: magnes do ściągania zabezpieczeń.