Stylowy hotel w Krakowie

Zazwyczaj zastanawiamy się, jak spędzić nadchodzący weekend. Nie za każdym razem nas stać za zwiedzanie stolic Świata, czy co najmniej Europy, ale Polska oferuje tyle pięknych miejsc, że jest w czym wybierać. Babcia mawiała: cudze chwalicie, swego nie znacie – spróbujmy więc nie gorzej poznać swój kraj

Świetnym pomysłem na sam początek jest Kraków – była stolica Polski, miasto królów. Kraków to przede wszystkim ładne Stare Miasto, rynek z Sukiennicami i Kościołem Mariackim. Należy pochodzić po bruku bez celu, dać się zgubić w uliczkach ośrodki miejskie i poczuć jego tętno.

Jak zaplanować taki weekend? Wystarczy znaleźć adekwatny hotel Kraków. Z całą pewnością im bliżej centrum tym całkiem dobrze, będzie nam wygodniej wyruszyć na codzienny spacer czy zwiedzanie. Jednak jeśli zechcemy lepiej poznać całe miasto, a nie tylko starówkę, możemy odkryć jakiś hotel w Krakowie, w jakiejś, zielonej, cichej okolicy. Dzięki temu ominiemy korki, i tłumy turystów.

O ile chodzi o spokojny hotel, świetnym wyborem jest np. www.hotel-florian.pl. Trzygwiazdkowy, wi-fi jest Ci czego wymaganie, ażeby się zrelaksować i wypocząć.

Kraków choć jest pięknym miastem, ma równie śliczne i ciekawe okolice. Warto więc zastanowić się nad wynajęciem samochody i poznaniem ich.

Po zwiedzeniu Wawelu, odwiedzeniu groźnego smoka, i nakarmieniu gołębi na Starym mieście bajglami, na 100 procent wrócimy do domu wypoczęci i zadowoleni.

Dojazd do Krakowa nie jest trudny – można dostać się zarówno tanimi liniami autobusowymi, jak i pociągiem. Jeśli zależy nam na czasie – możemy skorzystać z pobliskiego lotniska Balice.

Zobacz: www.hotel-florian.pl