Stylowe ubrania

Buty zakładane przez mężczyzn to częstokroć koszmar stylistyczny. W sklepach nie brakuje tandetnych wzorów o owej samej, jakości, które są bardzo popularne szczególnie wśród samotnych panów, których nie ma, kto naprowadzić na właściwą drogę. Z pewnością nie dotyczy to wszystkich mężczyzn, wielu potrafi kupić stylowe glany buty i nawet zakładać je do adekwatnego stroju, niemniej jednak to rzadkość.
Nie tylko obuwie stanowi stylistyczny koszmar, bo wielokrotnie na ulicach można spotkać eleganckiego pana w stylowym garniturze i plecakiem na plecach, co wygląda okropnie.

Zastanawiając się, co tak de facto stoi za gafami popełnianymi w ubiorze można stwierdzić, że to chyba brak preferencje dbania o siebie i swój wizerunek. Byle jakie spodnie bojówki, buty z wywiniętym czubem i kolorowa marynarka założona na sportową koszulkę jest wynikiem też lenistwa. Nie ważne jak się wygląda grunt, aby było szybko. Brak stylu to jedno, lecz brudne spodnie, buty czy koszulka z widocznymi śladami, co było na obiad, są niedopuszczalnym, ale bardzo częstym zjawiskiem. Na to nie ma prawdopodobnie wytłumaczenia, bo taki ubiór to jedynie powód do wstydu. Reasumując mężczyźni to płeć nieprzywiązująca wagi do wyglądu, brudna odzież, brudne buty, za długie spodnie czy za szerokie bojówki krótkie sprawiają, że kobiety omijają ich z daleka, bo wstyd zwyczajnie publicznie pokazać się z kimś takim. Na to nie posiada lekarstwa, jeżeli panowie sami nie zechcą wyprodukować własnego wizerunku, pozostaną cały czas postrzegani, jako brudasy i totalne bezguścia nie warte zainteresowania.

Zobacz także: bojówki damskie.