Nocleg w Wałbrzychu – hotele Wałbrzych

Hotel ibis styles trzeba do najbardziej nowoczesnych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na bardzo wysokim poziomie, doskonałą kuchnię i mnóstwo atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest idealnym wyjściem dla rodzin z dziećmi. W katalogu usług/produktów hotelu ulokowane są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz rodzinne studia. Prawie każdy z gości może bez ograniczenia skorzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w sporej rozpiętości czasowej, dzięki czemu prawie każdy z gości na 100 procent znajdzie coś adekwatnego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi zrobione były łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można także skorzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście posiadają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, niemniej jednak mogą korzystać też z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, korzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje również sposobność przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdego czworonożnego pupila pobierana jest natomiast opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się również spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje idealnym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: ibis styles.