Na weekend do Krakowa

Mają zamysł Państwo pobyt w Krakowie? Szukają Państwo wygodnego lokum, stanowiącego podstawę wypadową do zwiedzania tego pięknego historycznego aglomeracje?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty apartamentów w Krakowie. Mieszkania są rozmieszczone w różnych częściach aglomeracje, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, jak i na uboczu aglomeracje. Nasze apartamenty w Krakowie to coś więcej niż wygodna przystań w czasie podróży. Ich usytuowanie gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych zabytków ośrodki miejskie , a ponadto zapewnia chwile wytchnienia od miejskiego gwaru i zgiełku. Nasze apartamenty Kraków są innowacyjne, poprawnie wyposażone, czyste i zadbane. Każdy z apartamentów składa się z przynajmniej jednej sypialni, kuchni oraz łazienki. Dają naszym gościom komfort i niezależność a ich świetna lokalizacja pozwala chwilowego relaksu czy odświeżenia , a dodatkowo kolejnej kontynuacji zwiedzania magicznego Krakowa. Zapewniamy, że nasza oferta oczywiście sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego turysty. Nasze apartamenty to wygodę i wygoda za niewygórowaną cenę. Nasze wieloletnie doświadczenie daje Państwu zapewnienie, że pobyt w Krakowie okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza oferta obejmuje również wycieczki zorganizowane w samym Krakowie , a dodatkowo jego okolicach np. Kopalnia Soli w Wieliczce, a także transfery z lotniska. Istnieje też sposobność zorganizowania wycieczek do zimowej stolicy Polski- Zakopanego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą na stronie internetowej , a ponadto do dokonywania rezerwacji on-line.