Jedziemy do Krakowa

Kraków zlokalizowana jest w pierwszej dziesiątce miejsc, które warto odwiedzić.

Kraków posiada szeroką propozycję dla turystów. Można tu zwiedzić kilka miejsc o wartości historycznej, takich jak Zamek Królewski na Wawelu, gdzie znajdują się groby królów Polskich, gobeliny i wiele innych atrakcji wraz ze Smokiem i jego jamą na czele.

W Krakowie należy zwiedzić stare miasto, na uwagę wyjątkowo zasługują Rynek wraz z Sukiennicami, Kościół Mariacki, czy niezbyt duże lokalne galerie, w tym przykładowo galerie bursztynu.

W związku z atrakcyjnością turystyczną Kraków posiada wszechstronną podstawę hoteli. Ceny hotelowe są w nich różnorakie, można korzystać z szczególnie pięknie położonych miejsc oferujących wysoki standard, niemniej jednak można także skorzystać z tańszej oferty przykładowo hosteli, których jest tu bardzo dużo. Hotel Kraków umożliwia pobyt turystom czy biznesmenom w tym pięknym, zabytkowym mieście za przystępne ceny.

W gronie ofertami różnorakich hoteli na priorytetową uwagę zasługuje Hotel Florian. Na stronie internetowej hotelu pod adresem www.hotel-florian.pl można zaznajomić się z jego gruntowną ofertą. Należy, gdyż hotel oferuje pokoje w wysokim standardzie. Przy czym ma również w swojej spisie produktów/usług promocje i pakiety skierowane do każdego rodzaju turysty.

Hotel w Krakowie to świetne miejsca na wypoczynek we wspaniałym i klimatycznym miejscu. Kraków można zwiedzać nie tylko latem czy wiosną, można tu wpaść także w zimie, a i tak będzie kilka do obejrzenia.

Kraków to nie tylko Stare Miasto ale też Kazimierz, który ma znaczenie nie tylko turystyczne, niemniej jednak jest również miejscem ze specyficznym klimatem, gdzie można poznać kulturę i tradycję Polskich Żydów.

Zobacz więcej: hotel w Krakowie