Gra wyścigowa Street Race 

Właściwie każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich właściwym kumplem w nielegalnym wyścigu. Na pewno nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, aby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są natomiast całkowicie nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Niestety, niemniej jednak dla większości z nas nielegalne wyścigi są w pełni niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz dodatkowo nie posiadamy stosownego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w realnym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością w gronie mężczyzn, w szczególności te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic zadziwiającego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i każdy z nas woli spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a właściwie każdy street race jest w pełni inny. Ciężko jest także wycenić poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. O ile więc od dawna marzyliście o testom swoich sił w wyścigu ulicznym to warto zainstalować odpowiednią grę na swoim laptopie lub komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pomiędzy polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Więcej informacji: wyścigi.