Ach te randki

Każda niewiasta zwraca uwagę na swój wygląd. Czy to coś złego? Z całą pewnością nie. Nigdy nie będziemy mieli drugiej szansy na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, prawda? A pierwsze wrażenie jest rzeczą istotną, bo w ogromnej liczbie przypadków przez jego pryzmat jesteśmy oceniani przez społeczeństwo. Są sytuacje, w których pierwsze wrażenie może okazać się naszym być albo nie być. Do jednej z takich sytuacji absolutnie zaliczyć można pierwszą randkę.
Pierwsza randka, niezależnie od tego czy mamy lat 16 czy 60 potrafi nieźle zamącić w głowie i nieźle zestresować. To normalne, że czujemy tremę – chcemy przedstawić się osobie, na której nam zależy, że jest dla nas znacząca i to dla niej dbamy o siebie (zobacz więcej: oczyszczanie twarzy). Pragniemy zademonstrować się od jak najlepszej strony.
Kilka z nas, kobiet, zastanawia się jak ubrać się na randkę. Jeśli najbardziej czujemy się w stylu sportowym i na płaskim obcasie to wbite w minispódniczkę i buty na niebotycznym obcasie możemy wyglądać i czuć się śmiesznie i niepewnie, nie tędy droga. Cały sekret tkwi w tym, aby zaprezentować się takim, jakim jesteśmy w rzeczywistości. Nie oznacza to jednakże, że nie musisz o siebie zwłaszcza zadbać. Oczyszczanie twarzy może być dobrym preludium do tego. Pozbądźmy się starego naskórka i zanieczyszczeń, by z wysoko podniesioną głową wejść w nowy związek.
Golenie miejsc intymnych posiada tyleż samo przeciwników, co zwolenników, choć raczej nie mówi się o tym głośno (sprawdź też: brak ochoty na współżycie przyczyny). O ile czujemy się tak dobrze to czemu nie? To my mamy czuć się dobrze w naszym ciele i nikomu nic do tego. Inny ważny temat: prezerwatywa skuteczność.